Fırın Teknik Servisi

Türkiye’nin en eski fırın teknik servisi olarak, sektörde yaklaşık 5. yılımızı doldurmanın verdiği mutluluk ile siz değerli müşterilerimize her gün büyüyen kadromuzla hizmet vermekten gurur duymaktayız. Konusunda deneyimli ve fırınınız markasına göre tamircileri bünyesinde bulunduran fırın teknik servisi ekibimiz, yeni çıkan fırın modelleri ile ilgili olarak her altı ayda bir eğitim görmektedirler.

Böylelikle sektörü yakından takip etmenin yanında servis verdiğimiz müşterilerimize en doğru bilgilendirmeyi yapabilmekteyiz. Acil fırın teknik servis ekibimiz size hizmet vermek için 24 saat Kayseri'de hazır beklemektedirler.

Fırın bakım ve onarım işleriniz için size %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren, orjinal parça değişimini en uygun fiyattan yapan firmamıza ulaşmak için çağrı merkezimizi aramanız yada iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.

İletişim kanallarımız ile bize ulaştıktan kısa bir süre sonra Fırınınızın markasında uzman ekibimiz arızayı yerinde giderebilmek için size telefon ile ulaşacak ve arıza hakkında sizden kısa bilgi paylaşmanızı isteyecektir. Böylelikle arızanın mümkün olan en kısa sürede giderilmesi sağlanmaktadır.

Kayseri fırın arızaları için +90 536 215 94 58 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.