Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık makineleri bizler için vazgeçilmez beyaz eşyaların başında gelmektedir. Bulaşık makinemizde oluşacak olası bir arızanın giderilmesi ise Türkiye’de ortalama bulaşık makinesi maliyetinin %20’si kadardır. Ve yine ortalama 6 yılda bir tüketiciler bulaşık makinelerini değiştirmektedir.

Bulaşık makinesi teknik servisi olarak, biz sektörümüz ile ilgili tüm hesaplamaları yakından takip eder müşterimize servise gittiğimizde bulaşık makinesi ile ilgili yaşadığı arızanın giderilmesi esnasında markasına göre yaşayabileceği olası arızalar hakkında da bilgi veririz.

Tüm parça değişimleri esnasında arızalı bulaşık makinesinin orjinal parçalarını kullanırız ve değişen parça için 1 yıl garanti veririz. Her marka bulaşık makinesi için markanın uzmanı bulaşık makinesi tamircilerini bünyemizde barındırırız. Bu sayede size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara verebilmekteyiz.

Bulaşık makineniz mi arızalandı ? Size en yakında olan acil bulaşık makinesi tamirci ekibimizi yönlendirmemiz için sadece çağrı merkezimizi aramanız yada iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.

%80-90 olasılıkla aradığınız gün içerisinde bulaşık makinesi arızanızı gidermek için servis yönlendirilecektir. Gün içinde servis yönlendirilememesi durumunda ise bir sonraki gün ilk servis sizin bulaşık makinenize müdahale etmek için yönlendirilmiş olacaktır.

Kayseri bulaşık makinesi arızaları için +90 536 215 94 58 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.