Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Türkiye’de ve dünyada kalitesini kanıtlamış bir beyaz eşya markasıdır. Vestel ürünleri Türkiye’de en çok satan beyaz eşya markalarından biridir. Bu sebeple Vestel firması servis konusuna özellikle önem vermektedir. Çünkü her büyük marka satış sonrası desteğin müşteri potansiyelini artırdığının farkındadır.

Bizim firmamızda bu bağlamda Vestel servisi olarak tüm Vestel beyaz eşya ürünlerine yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Vestel markasında konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile parça değişimlerinde orjinal parçalar kullanmakta olup tüm parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Diyelim ki buzdolabınızın yada çamaşır makinenizin motoru arızalandı ve motor değişimi yapmanız gerekmekte, orjinal Vestel motoru makinenize takılır tüm testler bir defa test merkezimizde yapılır test merkezimizden onaylandı belgesi alınır ve tüm testler bir defada sizin yanınızda yapılır. Sizin verdiğiniz onay sonrası garanti belgesi imzalanır ve tarafınıza teslim edilir. Vestel Servisi olarak parça değişimi yaptığımız yada bakımını yaptığımız tüm Vestel Beyaz Eşyaların seri numarasını sistemimize ekleriz böylelikle makinenizin ikinci bir arıza vermesi durumunda ilk arızanız hakkında bilgimiz olur.

Kayseri'nin bütün ilçe ve mahallelerine Vestel Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Güvenilir ve güler yüzlü bir Vestel Servisiarıyorsanız tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır.

Çağrı merkezimizi aradığınızda sizden arıza hakkında ön bilgi alınır. Size en yakın Vestel gezici Acil ekibimize arıza durumu aktarıl  böylelikle arızalı Vestel ürününüze yerinde onarım yapılır.

Vestel buzdolabı, Vestel çamaşır makinesi yada Vestel bulaşık makinesi arızalarında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız ve bu konuda iddialıyız.