Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya sektöründe bir dünya devidir, kalitesi ve ince dizaynları ile bir çok beyaz eşya kullanıcısının ilk tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Siemens Servisi hizmeti veren firmaların alanında uzman bir ekipten oluşması önem arz etmektedir. Çünkü Siemens beyaz eşyalar konusunda uzman olmayan tamirciler müdahale ettiğinde sonrasında daha büyük masrafların çıkması olasıdır.

Bu sebeple Siemens beyaz eşyanız için sadece Siemens ürünleri konusunda uzman bir ekipten oluşan Siemens Servisi çağırmanız, ve beyaz eşyalarınız bakım, onarımlarını işinin ehli ustalara yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bizler 5 yıldır sadece Siemens Servisi olarak hizmet veren teknik kadromuz ile binlerce mutlu müşteri potansiyeline sahibiz.

Yeni model Siemens beyaz eşyalar dokunmatik ekranları sayesinde bir çok arıza hakkında size bilgi vermektedir. Bu sebeple beyaz eşyanızın arızalandığında ekranda gördüğünüz hata kodunu not alıp, sorunun ne olduğunu çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Eğer arızaya müdahale edilmeden giderilmesi mümkünse çağrı merkezimiz bu konuda size detaylı bilgilendirme yapacaktır. Arızaya bakım yada onarım gerekirse en kısa sürede bulunduğunuz lokasyona gezici acil Siemens Servisi ekibimiz yönlendirilecektir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte olan Siemens Servisi ekibimiz ortalama olarak 2 saat içinde arızalı cihaza müdahale etmiş ve ortalama 4 saat içinde sorununuzu gidermiş olacaktır.

Kaliteli hizmetten uygun fiyatlar ile yararlanmak isterseniz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.