Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo ürünlerinin en belirgin özellikleri dayanıkla ve şık tasarımlı olmasıdır. 2015 yılından zamanımıza beyaz eşya sektöründe hizmet vermekte olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri firması geniş servis ağıyla Türkiye’nin her yerindedir. Kayseri'de profilo servisi olarak hizmet veren firmamız ise 25 yıldır bünyesinde barındırdığı profesyonel profilo beyaz eşya tamirci ekibiyle binlerce arızayı yerinde gidermiştir.

Profilo beyaz eşyanızda bir arıza var ise, size 7 gün 24 saat hizmet verebilecek Profilo servisimizi arayabilirsiniz. Profilo servisimizi aradığınızda sizden arızanız ile ilgili kısa bir bilgi rica edilecektir. Bunun sebebi belkide hiç servis ücreti ödemeden arızanızı ücretsiz telefon desteğimiz sayesinde giderilebilmesidir. Örnek olarak buzdolabınızdan bir uğuldama sesi geliyorsa bu bir arıza olmayabilir, bunun sebebi buzdolabınızın motorunun rutin çalışması olabilir.

Yada; buzdolabı kapağınız tam kapanmıyor olabilir, bunun sebebi buzdolabınızın yan lastiklerinin çıkması olabilir çok kolay bir şekilde bu arızayı sizde giderebilirsiniz. Profilo beyaz eşya servisimizi aradığınızda sorununuz en kısa sürede giderilmesi için hangi işlemler gerekiyorsa size tek tek izah edilir. Ve arızanın giderilmesi için teknik servis yönlendirilmesine gerek olduğuna karar verilirse, acil profilo beyaz eşya servisimiz en kısa sürede sorunu çözmek için arızanın olduğu lokasyona yönlendirilir.

Profilo buzdolabı tamiri, profilo çamaşır makinesi tamiri, profilo bulaşık makinesi makinesi ve profilo fırın tamiri konusunda uzman ekibimizle size hizmet verebilmemiz için çağrı merkezimizi armanız yeterlidir.