Bosch Beyaz Eşya Servisi

Kayseri'nin tüm ilçelerine hizmet vermekte olan Bosch servisimiz kadrosunda barındırdığı alanında uzman kadrosu ile siz müşterilerimizin yüzünü güldürmek için en iyi fiyat politikasını benimsemiştir. Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerine sadece Bosch servisi olarak yetiştirilmiş tamirci ekibiyle destek vermekteyiz. Bosch fırınınız programlama yaptıktan sonra pişirme işlemine başlamıyor mu? Bu sorun için belkide Bosch servisini çağırmanıza gerek yoktur, bu gibi durumlarda sizin yapabileceğiniz müdahaleler ile sorunu gidermeniz mümkündür. Bunu öğrenmek için Bosch servisi çağrı merkezimizi aramanız ve yaşadığınız sorunla ilgili kısa bir bilgi vermeniz yeterlidir.

5 yıldır beyaz eşya servisi sektöründe hizmet vermekte olan firmamız uzman çağrı merkezi ekibi ile bir çok müşterimize ücretsiz olarak telefon desteği vermiştir. Bosch buzdolabı termostat ayarlarını yapmayı bilmiyorsanız bu konuda çağrı merkezimizi arayarak buzdolabınız ile ilgili yapılması gereken termostat ayarları bilgisini alabilirsiniz.

Yada Bosch buzdolabınızdan ses geliyorsa, bu bir sorun olmayabilir, eğer size telefon ile verilen destek sonucunda sorun çözülmemişse acil bosch teknik servis ekibimiz size en kısa sürede hizmet verecektir. Arızalı cihazınızın yerinde onarımı yapılacak ve değişen parça için 1 yıllık garanti belgesi tarafınıza teslim edilecektir.

Böylelikle orjinal parça değişimi yapmış olmanın verdiği güven ile 1 yıl boyunca ücretsiz destek almanın verdiği huzur ile arızalı bosch cihazınızı tamir ettirmiş olacaksınız. Bocsh bulaşık makinesi arızası ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimizi aramış ve sorununu telefonda çözülmesi üzerine bize teşekkür maili atmış Ceran hanım’ın mailini sizlerle paylaşmak isteriz.

Sevgili Bosch servisi yetkilileri; sizi aramadan önce bir beyaz eşya tamircisi firmayı arızalı bulaşık makinemiz için evimize çağırdık, sorunum ise bulaşık makinemizde ayarladığımız program yazan süreden daha uzun sürmekteydi, bize arızanın bulaşık makinesinin beyninde olduğu ve bu şekilde daha çok elektrik yakacağını bulaşık makinemizin baştan ayarlanması gerektiği bu işlemin 200 TL olduğunu aktardılar. Biz kendilerine teşekkür edip başka bir bosch servisi aramaya karar verdik. Sizin müşteri hizmetlerinizi aradığımızda ise tablet ve iyi geceler programlarının bazen kitapçıkta yazdığı sürelerden daha fazla sürebileceğini ve kitapçıkta yazan sürelerin tahmini süreler olduğunu bunun için hiç bir hizmet bedeli ödememiz gerektiğini bulaşık makinemizde bir sorun olduğu bilgisini bize aktardınız. Çağrı merkeziniz deki Handan hanım gerçekten bizimle çok ilgilendi ve çok kibardı. Size çok teşekkür ederiz.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ve belkide hiç ücret ödemenize gerek kalmadan bosch marka cihazlarınız için telefonla destek almak için bize ulaşınız.