Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Türkiye’de hizmet veren en köklü ve en büyük beyaz eşya üreticilerinden biridir. Beko beyaz eşya ürünlerine teknik servis desteği veren bir çok yetkili Beko servisi bulunmaktadır. Bizim firmamız ise Beko servisi olarak 25 yıldır hizmet vermekte olup, beyaz eşya tamiri konusunda deneyimli, müşteri memnuniyetinin önemini anlamış, güleryüzlü servis anlayışını benimsemiş ve Kayseri'nin her ilçesine anında müdahale ekipleri ile Türkiye’de hizmet veren Beko servisleriarasında lider firmalardan biridir.

Beyaz eşyanız ile ilgili bir problem yaşamanız durumunda ilk önce Çağrı merkezimizi arayıp arıza ile ilgili bilgi aktarmanızı rica ederiz. Sizden gelen bilgiler doğrultusunda arıza telefon desteği ile çözülebilir durumdaysa ücretsiz olarak bu servisimizden yararlanmanız sağlanacaktır. Örnek olarak; buzdolabınız yeterince soğutmuyor sa, bu yiyeceklerin buzdolabına yerleştirilme şekline bağlı olan bir problem olabilir yada tencere, tavalar buzdolabının havalandırma deliklerini kapatıyor olabilir hatta Beko buzdolabınız duvara çok yakın yerleştirilmiş ve bu sebeple havalandırma işlemini doğru yapamıyor olabilir. Bu gibi ön bilgilendirme yapıldıktan sonra arızanın kolay çözümler ile giderilememesi durumunda, Beko acil servisimiz arızanıza mümkün olan en kısa sürede çözüm olacaktır.

Beko servisimizin değiştirdiği her parça servisimiz tarafından garantilidir. Sadece orjinal parça değişimi yapmakta olan servisimiz tamirini yaptığı Beko beyaz eşyanızın tamirinin tamamlanmasına müteakip size değişen parçanın garanti belgesini teslim etmektedir.

Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, fırın gibi her türlü Beko beyaz eşya arızası veya bakım onarım işlemleri için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.