Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Türkiye’de hizmet vermekte olan en büyük beyaz eşya üreticilerinden biri olan Arçelik firması ayrıca Türkiye’de en yaygın teknik servis ağına sahip firmalardan biridir.

Arçelik servisleri alanında uzman ve sürekli aldıkları eğitimle yeni teknolojiye ayak uydurabilen ekiplerden oluşmaktadır. Arçelik servisi olarak hizmet vermek olan firmamız ise 5 yıldır sektörde mutlu müşterinin misyonunu benimsemiştir. Her markada uzman beyaz eşya tamircilerini bünyesinde barındırmakta olan firmamız, teknolojideki yeniliklerden geri kalmamak için sürekli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Arçelik servisi olarak; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, klima ve kombi bakım ve onarımlarını yapmaktayız.

Bir müşterimizin Arçelik marka beyaz eşyası arızalandığında sadece çağrı merkezimizi araması yeterlidir. Çağrı merkezimiz tarafından arızalı beyaz eşyanızın arızası ile ilgili olarak sizden ön bilgi alınır, ve beyaz eşyanızın cinsine göre size Arçelik servisi elemanlarımız yönlendirilir. İlk önce arıza tespiti yapılır ve arızanın giderilmesi için ödenmesi gereken maliyet size bildirilir. Onaylamanız durumunda yerinde sorun giderilebiliyorsa tamir işlemine hemen başlanır, büyük bir arıza var ise ve yerinde tamiri mümkün değilse beyaz eşyanız teknolojik alt yapısı üst düzey olan Arçelik servisimize getirilir. Mümkün olan en kısa sürede arızanız giderilir ve size teslim edilmek üzere yola çıkar.

Arçelik servisi tarafından arızası giderilen beyaz eşyanızın kurulumu yapılır ve sizinle beraber test işlemlerine başlanır. Test işlemlerinin tamamlanmasına müteakip sizin onayınız ile cihaz servis garanti formu doldurulur. Bu form ile değişen parçanız 1 yıl boyunca Arçelik servisimiz tarafından garanti kapsamına girmiş olur. Servisimiz haftanın her günü hizmet vermekte olup, bozulan arçelik eşyanıza anında müdahale edebilmek için acil arçelik servisi hizmetimiz bulunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetin kalitesini görebilmek için tek yapmanız gereken; çağrı merkezimizi aramaktadır.


Kayseri fırın arızaları için